Witex Ariosa Dąb Cynamonowy – naturalna imitacja drewna

Witex Ariosa Dąb Cynamonowy – naturalna imitacja drewna

Wybierając podłogę drewnianą pragniemy, aby pomieszczenia, w których została położona były eleganckie, ale jednocześnie zachowały również naturalny charakter. Nie lubimy bowiem przebywać w pomieszczeniach, które są sztuczne: mają nienaturalną kolorystykę ścian i podłóg, złe dodatki. Podłoga z racji powierzchni może kompletnie zepsuć każde pomieszczenie, niezależnie od rodzaju jego przeznaczenia. Podłoga laminowana Dąb Cynamonowy jest całkowitym przeciwieństwem kiepskiej jakości podłóg. Warto ją zastosować głównie ze względu na ciekawy, uniwersalnych wygląd – w 100% przypominających naturalne drewno.

Naturalny wygląd podłogi Dąb Cynamonowy

Inwestorzy oraz architekci wnętrz cenią podłogi, które mają uniwersalny charakter i mogą być z powodzeniem wykorzystane we wszelkiego typu pomieszczeniach. Podłoga o naturalnym wyglądzie dobrze się prezentuje w pomieszczeniach o różnej wielkości. Doskonale wypadnie w dużym salonie, przytulnej sypialni, pokoju dziecięcym wypełnionym zabawkami czy w przedpokoju. Plusem, który przemawia za wykorzystaniem tego typu podłogi jest fakt, iż jej kolorystyka, usłojenie, sposób łączenia oraz wyższa odporność na wilgotność sprawiają, że panele pasują kompozycyjnie praktycznie do każdego typu farb i dekoracji. Dąb Cynamonowy jest rozwiązaniem dla tych inwestorów, którzy nie planują ani nowoczesnej, ani bardzo klasycznej aranżacji wnętrz. To odpowiedź na zapotrzebowanie dotyczące eleganckiej, naturalnej, funkcjonalnej podłogi.

Trwałość podłogi laminowanej

Podłoga laminowana Dąb Cynamonowy z powodzeniem sprawdza się w pomieszczeniach z elektrycznym i wodnym ogrzewaniem podłogowym. To ważny plus dla osób, które cenią sobie tę właśnie formę ogrzewania. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów podłoga przy zmieniającej się temperaturze zachowuje swoje oryginalne właściwości mechaniczne. Na uwagę zasługuje również klasa ścieralności AC5, co oznacza, że podłogę można montować w pomieszczeniach o bardzo dużym natężeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane