Podłogi Kährs – gwarancja najwyższej jakości

Podłogi Kährs – gwarancja najwyższej jakości

Podłogi to produkt, który powinien nam służyć bezawaryjnie przez wiele lat, w związku z czym, warto na ich wybór poświęcić nieco więcej czasu i postawić na najwyższej jakości asortyment od sprawdzonego producenta. Jedną z wiodących na rynku firm specjalizującą się w produkcji podłóg drewnianych jest Kährs. Co warto wiedzieć na temat ich wyrobów?

Kährs to marka z bogatą historią – na rynku istnieje bowiem od 1857 roku. To pierwszy na świecie producent, który przeprowadził proces produkcyjny wolny od rozpuszczalników. Do zalet podłóg tej firmy zaliczyć można stabilność aż o 75% większą niż tradycyjne podłogi z drewna litego. Cechują się one podwyższoną odpornością na odkształcenia, wypaczanie oraz powstawanie szczelin.

Podłogi Kährs

Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu parkietu 3-warstwowego oraz mechanicznego systemu bezklejowego łączenia desek Woodloc. W znacznym stopniu ułatwia on montaż i skraca czas niezbędny do montażu podłogi. Woodloc to obecnie najbardziej zaawansowane na rynku złącze pozwalające na staranne oraz w pełni solidne spasowanie desek. Jak pokazały przeprowadzone przez firmę Kährs badania, wspomniany system znosi działanie nawet bardzo dużych sił rozrywających znacznie lepiej niż łącze tradycyjne.

Podłogi Kährs

W ofercie marki każdy znajdzie coś dla siebie – do wyboru jest ponad 170 wzorów podłóg w różnych wersjach kolorystycznych, stylach oraz rodzajach struktur, selekcji drewna, a także wykończenia powierzchni. Co ważne, podłogi te nadają się w większości również na ogrzewanie podłogowe – zarówno wodne, jak elektryczne.

Parkiety i podłogi drewniane