Panele winylowe Parador – idealne wykończenie Twojego wnętrza

Panele winylowe Parador – idealne wykończenie Twojego wnętrza

Podłogi winylowe to rozwiązanie, które z każdym dniem zyskuje na popularności. Panele cenione są ze względów estetycznych oraz funkcjonalnych. Wybierane są do pomieszczeń, w których ważna jest jakość i trwałość. Zastanawiasz się czy do dobry wybór do Twojego domu? Przedstawiamy panele winylowe Parador!

Szukasz sposobu na szybkie odświeżenie swojego wnętrza lub zastanawiasz się nad wyborem efektownej podłogi do nowego mieszkania lub lokalu? Panele winylowe Parador to sposób na piękną i trwałą podłogę o różnych zastosowaniach. Materiał jest dostępny w trzech wariantach: na bazie płyty nośnej HDF, jako materiał lity lub panele do klejenia. Możesz wybierać między trzema kolekcjami: Basic, Classik i Trendtime wśród, których znajdziesz panele o różnych wzorach i kolorach. Takie podejście pozwala zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Daje także możliwość tworzenia  ciekawych i spójnych aranżacji. Oto najważniejsze zalety tego produktu!

Perfekcyjne wykończenie

Panele winylowe Parador, niezależnie od modelu i kolekcji, idealnie współgrają z dedykowanymi akcesoriami. Decydują się na taki zakup zyskujesz spójne wykończenie podłogi, bazujące na identycznych wzorach i odcieniach lub kontrastowych aranżacjach. Całościowe podejście do wykończenia podłóg oraz dbałość o każdy detal sprawia, że panele winylowe Parador chętnie wybierane są zarówno do mieszkań prywatnych, jak i powierzchni komercyjnych, w których liczy się wysoka estetyka i trwałość.

Do każdego wnętrza

Panele winylowe Parador dostępne są w trzech wariantach technologicznych, które różnią się strukturą i są dopasowane do wnętrz o różnych potrzebach. Podłoga winylowa na bazie płyty nośnej HDF jest idealnym rozwiązaniem do trudnych wnętrz, w których trzeba wyrównać nierówności podłogi. Panele winylowe na bazie materiału litego sprawdzą się w przypadku pomieszczeń, w których ważna jest wytrzymałość podłogi i wysoka estetyka. Panele są w pełni wodoodporne, dzięki czemu mogą stanowić podłoże również w łazience. Podobne właściwości ma podłoga montowana na klej. Materiał nadaje się na ogrzewanie podłogowe, a dzięki swoim właściwościom akustycznym i izolacyjnym zapewnia ciszę i ciepło pod stopami.

Sposób na szybki remont

Panele winylowe Parador są łatwe w montażu, dzięki czemu z łatwością odmienisz wnętrze swojego pomieszczenia w zaledwie jeden dzień. Możesz wybierać między podłogą bazującą na połączeniach zatrzaskowych w systemie Safe-Lock@ PRO lub zdecydować się na panele z systemem zatrzasków komfort. Alternatywą są panele z montażem  na klej. Niewielka grubość sprawia, że możesz ułożyć je zarówno na świeżym podłożu, jak i starej podłodze bez utraty wysokości pomieszczenia.

Ekologiczny wybór

Co jeszcze wyróżnia podłogę Parador? Panele są produkowane z wysokiej jakości surowców, które mogą być poddane recyklingowi. Ta informacja z pewnością powinna zainteresować wszystkich zwolenników ekologicznych rozwiązań aranżacyjnych. Kolejnym argumentem jest jakość i wytrzymałość, dzięki którym zyskujesz elegancką i praktyczną podłogę na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Parkiety i podłogi drewniane