Panele winylowe

podłogi winylowePatrząc na rynek podłóg, winyl radzi sobie bardzo dobrze. Według ekspertów podłogi winylowe przeżyły w ostatnich latach fenomenalną eksplozję. Pojawienie się podłóg modułowych w tym segmencie plasuje ją na trzeciej pozycji w sprzedaży, po płytkach i laminacie.

Panele winylowe to produkt, który fenomenalnie dopasowuje się danego podłoża, tworząc podłogę elegancką, odporną na wszelkie użytkowanie. Sprawdza się idealnie w każdym pomieszczeniu, wszędzie gwarantując pełne zadowolenie.

Czym tak naprawdę jest winyl? To nic innego jak polichlorek winylu, który zyskał swoją popularność dzięki wysokim właściwościom użytkowym. Jest podstawową żywicą używaną do montażu produktów, z których składają się panele winylowe i stanowi od 50 do 60% tego tworzywa sztucznego.

panele winyloweImitacja drewna, kolorowych płytek… podłogi winylowe są dostępne w prawie nieskończonej gamie produktów, w połączeniu z różnymi systemami instalacyjnymi, wnoszącymi elastyczność i nowoczesność do świata podłóg. Podczas gdy trendy dekoracyjne wpływają na nasze wybory, standaryzacja ustąpiła miejsca wielości gatunków. Nasze wnętrze nie jest już obrazem zamrożonym na trzy dekady. Wygląda jak my i dostosowuje się do naszego codziennego życia.

Panele winylowe to w rzeczywistości niezastąpiona Izolacja termiczna i akustyczna, odpowiednia do renowacji we wszystkich pomieszczeniach i kompatybilna z wilgotnymi wnętrzami. Są łatwe do cięcia i samodzielnego montażu. Podłogi winylowe mają wiele zalet, co potwierdza ich popularność.

Aby sprostać wymaganiom klientów, panele winylowe świetnie odtwarzają materiały i wzory w bardzo realistyczny sposób. Szeroki asortyment pozwala na wybór wzoru idealnego do każdego stylu wnętrz, od industrialny, przez klasykę na Prowansji kończąc. Podczas zakupu paneli winylowych tak naprawdę nic Cię nie ogranicza. Można je montować na ogrzewaniu podłogowym, gdyż świetnie regulują temperaturę. Są elastyczne, akustyczne, odporne i zapewniają wysoki komfort chodzenia.

Filters
Typ podłogi
Producent
Wybarwienie
Gatunek drewna
    N/A
Parkiety i podłogi drewniane