Podłoga Earth Kahrs – najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Podłoga Earth Kahrs – najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Dębowa podłoga Earth wchodzi w skład kolekcji Kahrs ARTISAN, która obejmuje ręcznie wykończone podłogi o rustykalnym charakterze. Produkt przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom elegancji oraz współczesnego wzornictwa.

Wymiary deski to 1900 mm x 190 mm x 15 mm. Została ona poddana olejowaniu, szczotkowaniu, ręcznemu ryflowaniu, 4-stronnemu fazowaniu oraz dymieniu. Wszystko to sprawia, że stworzona z jej pomocą podłoga prezentuje się bardzo naturalnie i jest przyjemna w dotyku. Ciepło i stylowy charakter drewna są tutaj podkreślone, naturalna barwa – pogłębiona, a drobna struktura oraz sęki – uzewnętrznione. Twardość posadzki w skali Brinella wynosi 3,7, tym samym Podłoga Earth nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym. Jest łatwa w utrzymaniu i renowacji, dzięki czemu kupując ją możemy być pewni, że posłuży nam przez wiele lat.

Podłoga Earth Kahrs

Podłoga wykonana z dębu dymionego idealnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu rustykalnym. Ślady użytkowania są tutaj mniej widoczne, dzięki czemu znajduje ona zastosowanie również w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Cechą charakterystyczną posadzki z dębu dymionego jest fakt, że w miarę wydeptywania powierzchnia zachowuje głęboką barwę. Taka podłoga nadaje wnętrzu klasy, szlachetności i intymnego, przytulnego charakteru.

Dzięki aktualnej promocji Earth Kahrs, podłogę tę możemy zakupić za jedyne 199 złotych.

Promocja Earth Kahrs

Parkiety i podłogi drewniane