Ab Gustaf Kahr – 5 powodów, dla których warto mieć takie podłogi

Ab Gustaf Kahr – 5 powodów, dla których warto mieć takie podłogi

Podłogi rustykalne nadają wnętrzom niepowtarzalnego, ponadczasowego charakteru. Jeżeli zależy nam na tym, aby salon, sypialnia lub pokój dla gości przyciągały wzrokiem oraz kusiły przytulnością, montaż tego rodzaju deski jest najlepszym rozwiązaniem.

Podłoga drewniana musi być przede wszystkim naturalna – to warunek, aby pomieszczenia, w których się znajduje były nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. Odwiedzając salony sprzedaży lub sklepy internetowe szukamy rozwiązań neutralnych, uniwersalnych aranżacyjnie, pasujących do kolorystyki ścian, oświetlenia, dodatków. Pierwszeństwo mają deski, które emanują naturalnością. Doskonałym przykładem są tu podłogi z Ab Gustaf Kahr. Dlaczego warto mieć tego rodzaju deski?

1. Solidna konstrukcja
Ab Gustaf Kahr to nowoczesne deski trójwarstwowe, która posiadają wiele zalet konstrukcyjnych, począwszy od materiałów, z których została wykonana, poprzez chemię parkieciarską wykorzystaną do zabezpieczenia deski, a skończywszy na sposobie łączenia desek. Ab Gustaf Kahr to deska przeznaczona do wnętrz charakteryzujących się nie tylko estetyką, ale również mocno użytkowanych.

2. Rustykalność desek
Ab Gustaf Kahr to podłogi o tradycyjnym, rustykalnym wyglądzie. Ich największą zaletą jest ponadczasowy wygląd, specjalnie przygotowana powierzchnia, która czyni wnętrze ciekawym i atrakcyjnym – zarówno dla domownika, jak i odwiedzającego go gościa. Deski są niezwykłe w dotyku, ciepłe, o podkreślonej naturalności.

3. Szerokie możliwości aranżacji
Plusem desek z Ab Gustaf Kahr jest to, że pasują praktycznie do wszystkich wnętrz. Nie ważne czy aranżujemy salon, sypialnię, pokój dla gości czy domowe biuro – deski tej marki pozwolą nam stworzyć aranżację, która będzie odpowiadać naszym indywidualnym potrzebom.

4. Brak konieczności impregnacji
Deski z Ab Gustaf Kahr nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych po ułożeniu. To znaczne ułatwienie nie tylko dla ekip montażowych, które nie muszą wykonywać np. cyklinowania oraz nakładania chemii parkieciarskiej. Podłoga po ułożeniu oraz umyciu jest gotowa do użytkowania.

5. Bezpieczny montaż
Tego rodzaju podłogi przez doświadczoną ekipę są montowane w bardzo krótkim czasie. Deska nie wymaga specjalistycznych zabiegów i jest zdecydowanie szybsza w ułożeniu niż np. parkiet z drewna litego. Dobry montaż w tym przypadku oznacza również podłogę cichszą oraz wytrzymalszą na uszkodzenia.

Parkiety i podłogi drewniane