Kahrs Dąb Tveta

Bogata, kawowa bejca na tej jednolamelowej podłodze dębowej z kolekcji Småland pozwala na wydobycie w pełni wędzonych, węglowych niuansów drewna, co daje bardzo rustykalny wyraz. Jasne i ciemne kontrasty w drewnie są poprzecinane sporadycznymi śladami po pile, które nadają podłodze odrestaurowany wygląd. Czterostronne fazowanie na krawędziach zapewnia klasyczny, pełny wygląd i wrażenie deski. Każda deska jest starannie, ręcznie skrobana, co podkreśla rustykalny wygląd podłogi.

Więcej »

Kahrs Dąb Castillo

Surowe odcienie bursztynu występujące w tej jednolamelowej podłodze dębowej z kolekcji Grande dodają jej niezwykle rustykalnego charakteru. Piękne i naturalnie występujące sęki i pęknięcia, które pojawiają się na powierzchni, są podkreślone przez bogate, przydymione wykończenie. Każda deska jest starannie szczotkowana, aby wydobyć charakter słojów i podkreślić naturalną fakturę drewna. Czterostronne fazowanie na krawędziach zapewnia klasyczny, pełny wygląd i wrażenie deski. Ten produkt musi być olejowany po instalacji i przed użyciem.

Więcej »

Kahrs Dąb Unico

Bogata bejca toffi na tej wędzonej, jednopasmowej podłodze z kolekcji Da Capo nadaje jej zrównoważony, a zarazem rustykalny wyraz. Sęki i pęknięcia na deskach dają piękny efekt postarzania, przypominający drewno z odzysku. Dekoracyjne łączenia motylkowe dodają jej rzemieślniczego charakteru. Każda deska jest starannie szczotkowana, aby wydobyć charakter słojów i podkreślić naturalną fakturę drewna. Czterostronne fazowanie zapewnia klasyczny, pełny wygląd i wrażenie deski. Każda deska jest starannie, ręcznie skrobana, co podkreśla zużyty wygląd podłogi.

Więcej »

Kahrs Dąb Domo

Głębokie, złoto-brązowe odcienie tej wędzonej, 2-pasmowej podłogi z kolekcji Da Capo podkreślają jej rustykalny wyraz. Sęki i pęknięcia na deskach dają piękny efekt postarzania, przypominający drewno z odzysku. Każda deska jest starannie szczotkowana, aby wydobyć charakter słojów i podkreślić naturalną fakturę drewna. Czterostronne fazowanie zapewnia klasyczny, pełny wygląd i wrażenie deski. Każda deska jest starannie, ręcznie skrobana, co podkreśla zużyty wygląd podłogi.

Więcej »

Kahrs Dąb Attebo

Niuanse brązu cygaretek w tej 3-pasmowej podłodze dębowej z kolekcji Götaland są wzbogacone o przebłyski bogatego węgla drzewnego i spalonego żaru, co skutkuje umiarkowanie bogatym zróżnicowaniem kolorystycznym i wyrafinowanym wyrazem. Sporadyczne ślady po pile podkreślają odrestaurowany wygląd podłogi. Każda deska jest starannie ręcznie skrobana i ostrożnie szczotkowana, aby wydobyć charakter usłojenia i podkreślić naturalną fakturę drewna. Czterostronne fazowanie na krawędziach zapewnia klasyczny wygląd i wrażenie pełnej deski.

Więcej »

Kahrs Dąb Soil

Lekko przydymione wykończenie tej węglowo-brązowej, 3-pasmowej podłogi dębowej z kolekcji Harmony uwydatnia charakterystyczną fakturę drewna, dając w efekcie ekskluzywną patynę. Każda deska jest starannie szczotkowana, aby wydobyć charakter słojów i podkreślić naturalne właściwości drewna.

Więcej »

Kahrs Dąb Ulf

Ciemnobrązowe odcienie tej jednowarstwowej podłogi dębowej z kolekcji Founders są wzbogacone pięknym wędzonym wykończeniem, dając w efekcie ciepłą, ciemnoszarą plamę przełamaną węglowymi sękami i pęknięciami. Każda deska jest starannie szczotkowana, aby wydobyć charakter słojów i podkreślić naturalną fakturę drewna. Czterostronne fazowanie na krawędziach zapewnia klasyczny wygląd i wrażenie pełnej deski. Ręczne skrobanie uwydatnia zużyty wygląd podłogi.

Więcej »

Kahrs Dąb Chevron Dark Brown

Bogate, wędzone wykończenie tej gotowej do montażu, wzorzystej deski dębowej z kolekcji Chevron podkreśla jej głęboko wypalony odcień i nadaje tradycyjnemu wyglądowi nowoczesny wyraz. Każda deska jest starannie szczotkowana, aby wydobyć naturalny charakter słojów i podkreślić fakturę drewna. Częściowe ręczne wykonanie nadaje każdej desce niepowtarzalny wygląd, a mikrowypuklenia podkreślają kultowy geometryczny wzór. Pakiet zawiera równomierny podział desek lewo- i prawostronnych o wzorze Chevron. Ten produkt wymaga, po instalacji, konserwacji przy użyciu Kährs Satin Oil Matt.

Więcej »

Kahrs Dąb Sparuto

Palone karmelowe odcienie tej podłogi z kolekcji Da Capo są podkreślone przez bogaty efekt wędzenia desek, co daje luksusową paletę kolorów. Sęki i pęknięcia na deskach dają piękny efekt postarzania, przypominający drewno z odzysku. Dekoracyjne kwadratowe łączenia dodają jej rzemieślniczego wyglądu. Każda deska jest starannie szczotkowana, aby wydobyć charakter słojów i podkreślić naturalną fakturę drewna. Czterostronne fazowanie zapewnia klasyczny, pełny wygląd i wrażenie deski. Każda deska jest starannie, ręcznie skrobana, co podkreśla zużytą cerę podłogi.

Więcej »

Kahrs Dąb Indietro

Ta wędzona, 3-pasmowa podłoga z kolekcji Da Capo charakteryzuje się celowym zróżnicowaniem kolorystycznym desek, od rozbielonego blondu po bogate odcienie carob, tworząc dramatyczny i zwietrzały wygląd. Sęki, pęknięcia i przebarwienia w deskach dają piękny efekt postarzania. Każda deska jest starannie szczotkowana, aby wydobyć charakter słojów i podkreślić naturalną fakturę drewna.

Więcej »

Kahrs Orzech Groove

Bogata paleta mocnych brązów jest wzbogacona naturalnym olejowaniem i bardzo głębokim szczotkowaniem, aby wydobyć charakter słojów i podkreślić naturalną strukturę drewna w tej podłodze z kolekcji Rugged. Czterostronne fazowanie krawędzi zapewnia klasyczny, pełny wygląd i wrażenie deski. Ręczne skrobanie uwydatnia zużyty wygląd podłogi.

Więcej »
Parkiety i podłogi drewniane