Panele winylowe Multicontract

Jesteśmy pasjonatami branży posadzkarskiej. Załoga, złożona z najlepszych specjalistów branżowych, w sposób kreatywny skupia się nad potrzebami i aktualnymi trendami rynku posadzkarskiego zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

Na co dzień skupiamy się nad poszukiwaniem nowatorskich rozwiązań podłogowych, które są nie tylko perfekcyjne technicznie, ale zaspokajają również najbardziej wysublimowane gusta. Pomagają nam w tym zaprzyjaźnieni projektanci oraz architekci.

Z przyjemnością spełniamy życzenia naszych Klientów, dostarczając nietypowane rozwiązania oraz wzornictwo.

Jesteśmy częścią większej organizacji w skład której wchodzą min.: Multi-decor, Dekordom, Multy Home. Jako grupa w branży posadzkowej posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie. Jesteśmy jeną z najprężniej rozwijających się firm o profilu posadzkarskim w tej części Europy.

W naszej ofercie znajdują się min.: panele winylowe, wykładziny dywanowe, trawy sztuczne, listwy podłogowe i wiele innych produktów.

Robimy wszystko aby skonsolidować całą branżę. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z innymi.

Nie bez powodu jesteśmy również członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy. Aktywnie uczestniczymy we wszelkich inicjatywach Stowarzyszenia.

Od samego początku naszej działalności wspieramy branżę współorganizując wiele szkoleń oraz eventów branżowych.

Filters
Typ podłogi
Producent
Wybarwienie
Gatunek drewna
  • N/A
Parkiety i podłogi drewniane