Baltic Wood

Baltic Wood jest producentem wysokiej jakości trójwarstwowych podłóg z naturalnego drewna.

Firma wykorzystuje w produkcji najnowocześniejszą technologię, a podłogi wytwarzane są na w pełni skomputeryzowanych liniach produkcyjnych nowej generacji w oparciu o fachową wiedzę najlepszych specjalistów. Do produkcji wykorzystywana jest technologia Wood Eye – umożliwiająca laserową selekcję, dzięki czemu istnieje gwarancja precyzyjnego podziału i klasyfikacji sortów.

Podłogi oferowane są w dwóch konstrukcjach. Pierwsza z nich to trójwarstwowa deska z warstwą wierzchnią drewna o grubości 2,5 lub 3,5 mm. Drugim rozwiązaniem jest trójwarstwowa deska o grubości 14,6 mm, w której warstwa wierzchnia posiadająca grubość 6,6 mm, może być poddana aż 9-krotnej renowacji. Podłogi Baltic Wood to doskonałe połączenie cech desek litych i tradycyjnych trójwarstwowych.

W ofercie firmy znajduje się 5 kolekcji podłóg, kilka gatunków drewna, wykończonych barwnymi lub bezbarwnymi olejami ECO, matowymi lakierami czy barwnymi bejcami. Podłogi dostępne są także w wersji szczotkowanej lub/i zaakcentowanej 2-stronną fazą bądź 4-stronną mikrofazą.

Podłogi Baltic Wood spełniają najwyższe europejskie standardy jakości produkcji i produktu, które podparte są międzynarodowymi certyfikatami: ISO 9001, ISO 14001 i CE. Restrykcyjne kontrole jakości i dodatkowa weryfikacja przez specjalistów Baltic Wood odbywają się na każdym etapie produkcji. Jakość podłóg potwierdzona jest 30- letnią gwarancją oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Marka jest laureatem Red Dot Design Award, „Innovations@DOMOTEX”, Inspiracje, Jakość Roku Złoto oraz Quality International.

Filters
Producent
Wybarwienie
Gatunek drewna
Parkiety i podłogi drewniane