Firmy Home Concept

Vip Parkiet w galerii Home Concept

Wyposażenie wnętrz „w punkt” to dziś kluczowa sprawa. W Vip Parkiet wiemy o tym już od ponad 20 lat naszej działalności i zawsze staramy się przemawiać do naszych klientów nie tylko wysoką jakością, ale także estetyką. Cieszymy się też, że znajdujemy się w gronie czołowych producentów mających swoje ekspozycje w galeriach wnętrz, należących m.in. do firmy Home Concept.

Firmy Home Concept

Vip Parkiet wśród prestiżowych produktów

Dlaczego to dla nas takie ważne? Galerie firmy Home Concept na 21 tysiącach metrów kwadratowych skupiają tylko starannie wyselekcjonowane elementy wykończenia wnętrz, najwyższej jakości produkty przez lata cenione na polskim rynku, zgodne z najnowszymi trendami. Widać więc, że spełnienie tych wyśrubowanych kryteriów nie jest łatwe, a na taki sukces składają się lata doświadczeń i ulepszania swoich produktów.

Obecność w elitarnym gronie i zaufanie projektantów do dla nas bardzo dużo. Wyróżnienie, ale i świadomość wysokiej konkurencji. Z tego powodu ciągle pracujemy nad tym, by nasze usługi były nie tyle na wysokim, co na najwyższym poziomie. Stale staramy się wyróżniać pod względem jakościowym nie tylko wśród marek obecnych w Polsce, ale także wśród marek wyróżnionych przez Home Concept. Tak – tak wysoka konkurencja w niemalże sportowy sposób napędza nas do tego, by ciągle ulepszać procesy technologiczne i oferować tylko najlepsze projekty. Dzięki temu nasi klienci mają szansę na to, by znaleźć w Vip Parkiet coś, co w pełni odpowiada im potrzebom i poczuciu estetyki.

 

Ważne miejsce w sercu firmy Home Concept

Ważne miejsce w galerii, wśród elementów wykończenia kuchni i łazienek, mebli i dekoracji, zajmują także produkty drewniane, przede wszystkim wysokiej jakości podłogi. Trwały i ponadczasowy charakter drewna wciąż przyciąga wiele uwagi i cieszy się niesłabnącym powodzeniem w urządzaniu wnętrz domów, mieszkań i biur. Jest to materiał wdzięczny, który może posłużyć przez wiele lat w nienagannej kondycji. By tak się stało, potrzebna jest jednak szeroka wiedza o tym surowcu wyrosła z wiedzy i zamiłowania do drewna, niesłabnąca pasja. Jesteśmy pewni, że także te elementy wieloletniej pracy nad drewnianymi podłogami przyciągnęły uwagę firmy Home Concept.

Dzięki temu Vip Parkiet może prezentować tam swoje najnowsze kolekcje podłóg z litego drewna, podłóg laminowanych, parkietów dwu- lub trzywarstwowych, czy podłóg fornirowanych. Cieszą się one dużym powodzeniem, pasują do każdego pomieszczenia i dobrze współgrają ze wszystkimi elementami wystroju, również tymi w bardzo nowoczesnej stylistyce. Nadają wnętrzu ciepła, oferują mnogość odcieni oraz wpływają na komfort użytkowania, zapewniając doskonałą izolację cieplną i akustyczną. Sprawdzą się świetnie nie tylko w salonie, ale także w pomieszczeniach niestandardowych, takich jak kuchnia, czy łazienka. I – co bardzo ważne w wykańczaniu wnętrz – nigdy nie wychodzą z mody.

Parkiety i podłogi drewniane