Taras Termososna

Powitajmy sosnę nowej ery. Termososna to drewno sosnowe, które zostało poddane obróbce termicznej i tym samym pozbawione wycieków żywicznych. Dzięki temu sosna staje się odporna na biodegradację, stabilna wymiarowo, a jej właściwości izolacyjne rosną o aż 25%. Drewno posiada ciepły karmelowy odcień z wyrazistymi sękami. Deski nie potrzebują dodatkowej konserwacji.

Więcej »

Taras Termojesion

Profesjonalnie przeprowadzony proces termowania sprawia, że europejskie gatunki drewna stają się zaskakująco trwałe. Nie ustępują pod tym względem nawet legendarnym gatunkom egzotycznym. Jesion poddany obróbce termicznej jest nie tylko wytrzymały, stabilny wymiarowo, ale przede wszystkim urzekająco piękny. Luksusowy taras o szlachetnej koniakowej barwie.

Więcej »

Taras TimberTech

Masywny profil zapewnia solidność twardego drewna, realistyczny odcień koloru i rysunek drewna oraz wyczuwalną strukturą słojów. Opatentowana technologia lakierowania HydroLock™ skutecznie chroni powierzchnię przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i nadmiernym ścieraniem.

Więcej »

Taras Dekard

Deska na bazie PVC i mączki drzewnej, ze specjalnymi uszlachetniaczami. Stabilna rozmiarowo, trwała kolorystycznie oraz odporna na warunki atmosfe­ryczne. Może być dostarczona w dowolnej długości do 6m i 2 rodzajach wykończenia: szlifowanym oraz głęboko szczotkowanym.

Więcej »

Taras Silvadec Atmosphere

Silvadec Atmosphere to eleganckie oraz wytrzymałe deski tarasowe o pełnym przekroju, które zaliczają się do gamy High-tech. Koekstrudowana powłoka polimerowa chroni je zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Szczotkowane wykończenie i aż 6 wariantów kolorystycznych. Made in France.

Więcej »

Taras Silvadec Elegance

Silvadec Elegance to pełne i antypoślizgowe deski tarasowe, które wykonano z najwyższej jakości drewna kompozytowego — ich skład to 2/3 mączki drzewnej i HDPE, bez zawartości PCV. Bezkompromisowa technologia produkcji sprawia, że posiadają jednolity kolor w całym przekroju oraz mogą pochwalić się 25 letnią gwarancją.

Więcej »

Taras Gardin Plus

Jedyna na rynku deska o tak mocnej konstrukcji przy zachowaniu doskonałej geometrii i estetyce wykonania. 6 komorowa budowa, podparta 7 solidnymi wspornikami. Przyjazne i bezpieczne rozwiązanie systemu tarasowego, od lat cieszące się popularnością na rynkach Europy Zachodniej i USA.

Więcej »

Taras Gardin Natur

Innowacyjny sposób wytłaczania formuje twardszą i głębszą strukturę na wzór drewna, charakteryzującą się zwiększonymi walorami antypoślizgowymi. Wewnątrz otrzymujemy solidną konstrukcję, a na zewnątrz 4 naturalnie wyglądające warianty kolorystyczne.

Więcej »

Taras Gardin Deco

Deska kompozytowa wykonana w innowacyjnej technologii Co-extrusion. Dwustronna i dwukolorowa. Jej kolor jest fabrycznie bardziej odporny na wszelkie odbarwienia m.in. spowodowane promieniowaniem UV. Powierzchnię desek zdobi realistyczne usłojenie 3D, które wygląda jak autentyczne drewno, chociaż nie wymaga sezonowej renowacji. Z każdej strony znajdziemy inną barwę, co pozwala na szybką zmianę wyglądu naszego tarasu.

Więcej »

Taras Teak

Legendarny azjatycki gatunek, który wyróżnia się najwyższą zawartością substancji oleistych oraz kwasu krzemowego. Nie chłonie wody, nie gnije i jest odporny na biologiczne starzenie się. Oprócz tarasów, używa się go do układania pokładów luksusowych jachtów oraz żaglowców (m.in. Dar Młodzieży). Nawet po latach nie traci zalet, zachwycając każdego dnia na nowo.

Więcej »

Taras Świerk

Wysokiej jakości deska tarasowa z drzewa iglastego, które przywieziono z najchłodniejszych obszarów Europy. Posiada kremowy kolor oraz niewielkie sęki. Drewno bogate w żywicę, lecz wymagające dodatkowego zabezpieczenia. Idealnie nadaje się do malowania. Sposób na naturalny taras z drewna w bardzo przystępnej cenie. Posiadamy również deski wstępnie impregnowane.

Więcej »

Taras Mukulungu

Niebywale piękny kolor i imponujące parametry użytkowe. Przedstawiamy afrykańskie drewno, które góruje nad europejskimi gatunkami bez termowania. Ciężkie, ale bardzo twarde i bardzo wytrzymałe. Dzięki wrodzonej zawartości krzemu nie straszne mu pleśń, grzyb, duża wilgoć, a nawet słona woda morska. Kusi intensywną barwą, trwałością oraz lśniącą powierzchnią desek.

Więcej »
Parkiety i podłogi drewniane