Adore Regent BPC MB-004

Panele bambusowe BPC Regent – podłoga najwyższej klasy

Bambus słynie z licznych właściwości. Zastosowana w rdzeniu naszych panelach mieszanka winylowo-bambusowa charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością oraz elastycznością.

Cechy te są niezwykle istotne przy doborze pokrycia podłogowego ze względu na intensywną eksploatację. To właśnie do biur, lokali handlowych i usługowych, miejsc o dużym natężeniu ruchu polecamy wytrzymałe panele bambusowe BPC Regent. Co więcej, ten rodzaj Paneli LVT poradzi sobie również ze zmiennością temperatur czy promieniowaniem UV. Rdzeń paneli to wspomniana mieszanka bambusa i winylu, natomiast wierzchnia warstwa to winyl o wysokiej odporności na uszkodzenia, zabezpieczający film imitujący drewno.

Połączenie to sprawia, że panel jest nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie bardzo estetyczny i designerski to nasza propozycja dla nowoczesnych podłóg. Panele bambusowe BPC zdobią, a jednocześnie spełniają swoją rolę użytkową. Te, oferowane przez nas, zostały wyprodukowane z wysokiej jakości bambusa, pochodzącego z certyfikowanych upraw, co z kolei przekłada się na długoletnią i satysfakcjonującą eksploatację.

Dane szczegółowe

Producent:

Kolekcja: Adore Regent BPC

Typ podłogi:

Wzór:

Struktura: Heterogeniczna (Bamboo Plastic Composite)

Ogrzewanie podłogowe: Tak

Sposób montażu: Click System 2G

Gwarancja - obiekty mieszkalne: 25 lat

Gwarancja - obiekty użyteczności publicznej: Tak

Dostępne wymiary desek

1220 x 181 mm
Grubość całkowita: 7,2 mm
Grubość warstwy użytkowej: 0,55 mm