Parkiety Hajnówka dostępne w Vip Parkiet

Marka Vip Parkiet w swoich salonach sprzedaży oferuje (oprócz podłóg własnej marki) również deski innych znanych producentów. Jednym z nich są parkiety Hajnówka. W województwie mazowieckim jesteśmy jednym z niewielu dystrybutorów podłóg tej firmy. Dzięki temu naszym klientom dajemy jeszcze większą możliwość aranżacji wnętrz.

Parkiet Hajnówka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Charakteryzuje je przede wszystkim bardzo dobra jakość wykonania, łatwość montażu i pielęgnacji, a także różnorodność kolorystyczna i ciekawe wzornictwo. Wszystko to sprawia, że parkiety Hajnówka są często wybierane przez klientów indywidualnych oraz firmy.

Możliwości aranżacji

Salony Vip Parkiet (w Łomiankach oraz w Warszawie) to świetne miejsce dla osób aranżujących wnętrza domów, mieszkań czy biur. Parkiety Hajnówka to rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Nasi sprzedawcy pomogą dobrać kolor oraz wzór podłogi na podstawie indywidualnych preferencji klienta, a także przeznaczenia/specyfiki pomieszczenia. Parkiet Hajnówka nada się idealnie do:

– salonu, sypialni, pokoju gościnnego,
– przedpokoju,
– pokoju dziecięcego,
– domowego gabinetu,
– pomieszczenia gabinetowego w biurze,
– lokalu usługowego.

Parkiet Hajnówka

Nowocześnie…

Miłośnicy nowoczesnych aranżacji i nowoczesnych desek znajdą w salonach Vip Parkiet parkiet Hajnówka ściśle dopasowany do swoich aranżacji. Dobrym przykładem jest tu parkiet z dębowego drewna litego Gris. Podłoga wykończona lakierem świetnie nadaje się do bardzo nowoczesnych aranżacji. Występujący mix kolorów sprawia, że deskę można łatwo dopasować do kolorystyki ścian, mebli czy oświetlenia. Biel, czerń oraz szarości potęgują uczucie nowoczesności.

…i bardziej klasycznie

Hajnówka parkiet Sesame R to idealne rozwiązanie dla osób uwielbiających naturalną, ciepłą, przyjemną i klasyczną kolorystykę. To harmonijna woskowana deska dębowa, która sprawdzi się zarówno w salonie z kominkiem, jak i sypialni przepełnionej bielą. Lita deska gwarantuje stabilność podłogi oraz jej niepowtarzalny urok.