Vip Parkiet – główny dystrybutor podłóg ESCO

Podłogi ESCO od wielu lat cieszą się uznaniem klientów indywidualnych oraz pracowni projektowych, które chętnie umieszczają je w swoich projektach. Podłogi spełniają wszystkie normy dotyczące jakości oraz komfortu użytkowania. Vip Parkiet jest głównym dystrybutorem podłóg tej marki.

Zwolennikami kolekcji ESCO są osoby, które szukają podłóg „na lata” i traktują deski nie jako wydatek, ale inwestycję, która ma wzbogacić wnętrze. Podłogi marki ESCO to przede wszystkim różnorodność – mnogość rozwiązań sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kolekcje doskonale sprawują się zarówno w przytulnych pomieszczeniach, jak również bardzo śmiałych aranżacjach.

Kolekcja Bohemia

Bohemia to piękna i rozpoznawalna kolekcja podłóg rustykalnych. Klienci mogą zakupić deski w wersji masywnej litej podłogi oraz dwu i trójwarstwowej. Gładkość deski zawdzięczana jest wypełnieniu ubytków specjalnym kitem i heblowaniu.

esco-bohemia-natural-1600x900

Kolekcja Chateau

Kolekcja Chateau charakteryzuje się gładkością powierzchni oraz uniwersalnością kompozycyjną. Jest to jedna z najbardziej klasycznych kolekcji. Deski dostępne są w różnych wariantach szerokości i jakości. Dostępne są podłogi masywne, dwuwarstwowe oraz trójwarstwowe.

esco-chateau-stone-grey-1600x900

Kolekcja Moravia

Kolekcja Moravia to wysokiej klasy podłogi o charakterze dębowym – szczotkowane, naturalne i piękne. Sęki i szczeliny sa umieszczone głębiej w desce i wypełniane ekologicznym kitem. Szeroki zakres wzornictwa oraz kolorystyki sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

esco-moravia-smoked-grey-1600x900

Kolekcja Kolonial

Kolonial to seria szczotkowanych podłóg, które idealnie pasują do klasycznych, jak również nowoczesnych wnętrz. Dzięki deskom z tej kolekcji bezproblemowo można stworzyć idealny wizerunek domu, mieszkania czy biura. Rozwiązanie dla osób ceniących jakość.

esco-kolonial-smoked-tobacco-1600x900

Kolekcja Pelgrim

Pelgrim to klasyczne podłogi postarzane, które kreują wizerunek pomieszczeń. Sęki w desce są wypełniane ekologicznym kitem, a następnie pokryte warstwą oleju. Dzięki temu podłoga ma wygląd stuletniej. Klienci mogą zakupić podłogę w wersji „Choinka” lub jako parkiet.

esco-pelgrim-washy-grey-1600x900

Kolekcja Harfa

Harfa to zupełnie wyjątkowa kolekcja. Deski z tej właśnie serii określane są mianem surowo-piłowanych. Struktura deski wygląda tak, jakby była przecinana piłą. Dzięki temu można uzyskać zupełnie niepowtarzalny charakter wnętrza. Różnorodność kolorystyczna pozwala na praktycznie dowolną aranżację.

esco-harfa-smoked-natural-1600x900

Kolekcja Soft Tone

ESCO oferuje również podłogi dla miłośników delikatnych rozwiązań. Deski podłogowe z serii Soft Tone to idealne rozwiązanie dla inwestorów, którzy cenią harmonię wnętrz. Oferowane kolory to kompozycja wynikająca z ręcznego bejcowania oraz twardego oleju woskowego wraz z warstwą ochronną. Deska podłogowa jest elegancka oraz niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości.

esco-softtone-dim-grey-1600x900

Kolekcja Karel IV

Karel IV to ekskluzywne podłogi, przeznaczone do wszystkich pomieszczeń reprezentacyjnych. Podłoga posiada bardzo widoczne ślady po cięciu piłą. Jej prestiż wynika również z faktu, że w 90% jest wyrabiana ręcznie przez rzemieślników. Każda podłoga jest inna, dzięki temu wnętrza mają niepowtarzalny charakter.

esco-karel-iv-mustard-grey-1600x900

Kolekcja Sumava

Jest to zdecydowanie rustykalne rozwiązanie, pasujące w 100% procentach do klasycznych wnętrz. Proces produkcji obejmuje wypełnianie specjalnym, ekologicznym kitem, szczotkowanie oraz nałożenie oleju Osmo w kolorach: białym, czarnym i tytoniowym. Podłogi przeznaczone dla miłośników estetycznych rozwiązań.

esco-sumava-black-1600x900