Kolekcja paneli laminowanych Haro

Panele laminowane to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć w domu lub mieszkaniu piękne i funkcjonalne podłogi, ale jednocześnie nie chcą inwestować znaczących środków finansowych. Podłogi laminowane są sposobem na to, aby w zaplanowanym budżecie ciekawie i praktycznie zaaranżować salon, sypialnię, pokój dziecka lub inne pomieszczenie mieszkalne. Przedstawiamy panele laminowane Haro.

Kolekcja podłóg laminowanych Haro to kolejna w 2016 roku nowość w ofercie Vip Parkiet – największego salonu sprzedaży podłóg w Polsce. Każdy inwestor szuka podłogi, która będzie przede wszystkim idealnie pasowała do wnętrza. Słuchając naszych klientów możemy stwierdzić, że od podłóg najczęściej oczekują:

– naturalności,
– trwałości,
– ciekawego wyglądu,
– szybkiego montażu,
– łatwości w pielęgnacji,
– rozsądnej ceny.

W te kryteria zdecydowanie wpisują się panele laminowane Haro. Klimatyczne, eleganckie, praktyczne, uniwersalne aranżacyjnie – tymi właśnie słowami można je określić. Czym tak naprawdę są takie podłogi? Haro to:

Doskonała imitacja drewnianej podłogi

Podłogi Haro Warszawa to świetne rozwiązanie dla inwestorów, którzy na pierwszym miejscu stawiają naturalność desek. Po ułożeniu panele laminowane Haro wyglądem praktycznie niczym nie różnią się od podłogi warstwowej lub tej wykonanej z drewna litego. Dzięki temu salon, sypialnia czy gabinet prezentują się okazale.

Podłoga prosta w montażu oraz cicha

Dzięki solidności wykonania oraz nowatorskiemu systemowi łączenia paneli Top Connect panele laminowane Haro są niezwykle proste w montażu. Doświadczona ekipa poradzi sobie z ułożeniem paneli na dużej powierzchni w stosunkowo krótkim czasie. Jednocześnie podłogi Haro są ciche. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala zredukować poziom hałasu o 60%.

Podłoga o dużych możliwościach aranżacyjnych

Panele Haro Warszawa są uniwersalne aranżacyjnie. Każdy miłośnik desek znajdzie tu coś dla siebie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde pomieszczenie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Nie ważne, czy aranżujesz reprezentacyjny salon czy gabinet, albo przytulną i pełną romantyzmu sypialnię – panele laminowane Haro pozwolą Ci spełnić marzenia o pięknych wnętrzach. Proponujemy rozwiązania o różnym wykończeniu, począwszy od klasycznej, a skończywszy na bardziej dynamicznej.Laminat_T100_LA_Eiche_hellgrau_527077_QV_

Haro Warszawa – rodzaje desek

Miłośnikom podłóg drewnianych proponujemy 6 rodzajów desek:

Tritty 100 Loft 4V: 135×1282 mm. Smukła, wyrazista deska do nowoczesnych pomieszczeń. Czterostronnie fazowana nadaje podłodze niepowtarzalnego wyglądu oraz dynamizmu.

Tritty 100 Campus 4V: 243×1282 mm. Nowoczesne rozwiązanie dla klientów, którzy kochają naturalność oraz spokojne, dopasowane kolory. Szeroka deska – idealna do dużych powierzchni.

Tritty 100 Gran Via 4V: 243×2200 mm. Deska dla osób kochających odważne, niestandardowe rozwiązania. Dzięki bardzo dużej długości 2200 mm. pozwala na odrobinę szaleństwa podczas aranżacji wnętrza.

Tritty 100:

– Element 3-klepkowy: wymiary 193×1282 mm. 3 klepki łączone są w jedną deskę. Sprawiają wrażenie eleganckiego, praktycznego parkietu.

– Element 2-klepkowy: wymiary 193×1282 mm. 2 klepki łączą się w dynamiczną, ciekawą całość o wyraźnym charakterze.

– Deska jednolamelowa: wymiary 193×1282 mm. Klasyczne rozwiązanie, oparte na wieloletniej tradycji. Uniwersalna aranżacyjnie, można ją zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Podłogi laminowane Haro – różnorodność struktury

Vip Parkiet już nie raz udowodnił, że podłoga nie musi być nudna. Tak samo jest w przypadku podłóg Haro. Inwestorzy mają możliwość wyboru podłogi laminowanej, która ma różnorodną strukturę – od gładkiej, bez struktury, poprzez mocno porowatą i matową, a skończywszy na autentycznej matowej – która jest w 100% podobna do naturalnego drewna. Dzięki takim rozwiązaniom panele laminowane Haro pozwolą aranżować wnętrza różnorodne, ponadprzeciętne i niestandardowe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszych salonów sprzedaży. Przekonajcie się sami, na czym polega wyjątkowość paneli laminowanych.